Patrick Pershad verlengt contract

SV Madestein verlengt met Patrick Pershad

De zondagselectie van SV Madestein staat ook volgend seizoen onder leiding van hoofdtrainer Patrick Pershad. Het bestuur is zeer content met het functioneren van Pershad en de trainer ziet perspectief in de selectie die bestaat uit een goede mix van ervaring en jeugdige talenten. Ook leider van het eerste elftal Herman van Uffelen zal in 2017-2018 zijn werkzaamheden voortzetten. Het bestuur van SV Madestein gaat wel op zoek naar een nieuwe assistent voor Pershad. De huidige assistenten Jim van Gilst en Geoffrey Westerhof hebben bij het bestuur aangegeven na het huidige seizoen te stoppen als assistent-trainer. De spelersgroep is geïnformeerd over deze personele ontwikkelingen tijdens een zeer geslaagd trainingskamp dat onder winterse omstandigheden plaats heeft gevonden in Noord-Brabant. Tijdens verschillende activiteiten is er gewerkt aan teambuilding ter voorbereiding op een succesvolle tweede seizoenshelft. Op de foto winnaar van het bowlingtoernooi Joeri Vos en de gehele selectie tijdens een winterse wandeling.

20170108_trainingskamp_winnaarbowling 20170108_trainingskamp1